دسته
نظر سنجی
لینکدونی
شرایط لینک
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 161523
تعداد نوشته ها : 177
تعداد نظرات : 81
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
محمد مایلی کهن متولد سال 1332 در بندر انزلی ، عضو تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران بود و در عرصه مربیگری نیز فعالیت داشت. وی هم اکنون مربی تیم سایپا کرج می‌باشد.او در ۱۷ فرودین ماه سال ۱۳۸۸ در پی اخراج علی دایی از سرمربی‌گیری تیم ملی ایران به عنوان سرمربی موقت تیم ملی انتخاب گردید.
علی دایی در اردبیل متولد شد. وی یکی از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال و نفر اول در لیست گلزنان بین‌المللی است. او هم‌چنین بهترین گلزن در تاریخ بازی‌های آسیایی است. او در دور مقدماتی جام جهانی سال ۱۹۹۸، با به ثمر رساندن ۳۸ گل در ۵۶ بازی در رتبهٔ اول قرار گرفت.
او در سال ۱۳۷۵ با به ثمر رساندن ۲۰ گل، دایی به عنوان بهترین گلزن در بازی‌های بین‌المللی توسط فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال معرفی گردید.
در ضمن دایی اولین گلزن آسیایی جام باشگاههای اروپا است. از جمله گلهای به یادماندنی او، دوگل به چلسی و یک گل او به آث میلان در لیگ قهرمانان اروپا، برای تیم هرتا برلین آلمان است، که باعث صعود این تیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان شد
علی دائی توانست برای اولین بار به عنوان یک بازیکن ایرانی، به عضویت کمیته بین المللی فوتبال فیفا در آید.
او دوران مربی گری خود را به عنوان سر مربی و بازیکن در تیم سایپا شروع کرد و توانست این تیم را در لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس) به قهرمانی برساند. او در تاریخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۸۶ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد و در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۸۸ یک روز بعد از شکست خانگی در برابر عربستان و به علت کسب نتایج ضعیف در بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ از این سمت برکنار شد.
حسین کاظمی بازیکن فوتبال ایرانی است. او در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند. او بعد از ۴ فصل بازی در سایپا در سال ۸۲ همراه با مهدی امیرآبادی از سایپا به استقلال آمد. او ۳ فصل در باشگاه استقلال بازی کرد و بعد به باشگاه سپاهان اصفهان منتقل شد و دوباره بعد از دو فصل بازی در سپاهان به استقلال تهران بازگشت.همچنین ایشان در تیم ملی 8 بازی انجام داد.


دسته ها : ورزشی
چهارشنبه بیست و ششم 1 1388
X