دسته
نظر سنجی
سایت های بیرجندی
لینکستان
لینکدونی
شرایط لینک
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 98956
تعداد نوشته ها : 224
تعداد نظرات : 89
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در بیانیه ای که جمعه شب نسخه ای از آن برای ایرنا ارسال شد،  

در این بیانیه هم چنین آمده است : بازهم حماسه ای دیگر و باز هم نصر و پیروزی دیگر و برگ زرینی که درکتاب تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ورق خورد. ملت عدالت خواه و حق جوی ایران زمین بازهم به همگان ثابت کرد که در راه تحقق عدالت و مبارزه بی امان با ظلم و بیداد سرا از پا نمی شناسد و بر هر تاریکی و ناپاکی ،‌حتی اگر در زیر سایه درختان تنومند اما پوسیده انقلاب پنهان شده باشند ، خواهد تازید. 
این بیانیه می افزاید: ملت بزرگوار ایران با بصیرت و تیزبینی ثابت کرد که از حق تعیین سرنوشت خود در راه تحقق ارزشهای والای اسلامی و انسانی استفاده خواهد کرد و به هیچ احدی اجازه نخواهد داد تا با کدر کردن سپهر روشن و درخشان پیش روی ملت و وطن عزیزمان ،‌آینده زیبایی را که با تلاشهای دولت خدمتگزار پدیدار گردیده است ،‌مشوه گرداند. 
حضور بی سابقه ملت ایران در نادرترین انتخابات ریاست جمهوری تاریخ انقلاب اسلامی ،‌برای تثبیت قدمهایی است که چهار سال در جهت حرکت به سوی جامعه عادلانه مهدوی برداشته شده و خط بطلانی است بر تمامی فریادها و نعره هایی که این روزها گوش ملت نجیب ایران را آزار می دهد. 
ستاد امتداد مهر پیروزی قاطع رییس جمهوری محبوب ،‌مردمی ،‌عدالت طلب و ولایتمدار ایران اسلامی ،‌ دکتر محمود احمدی نژاد را به محضر رهبر معظم انقلاب ،‌ملت بزرگوار و هوشمند ایران و تمامی مستضعفان و آزادیخواهان جهان تبریک می گوید. 
در این بیانیه هم چنین آمده است : بی شک رای قاطع مردم به تداوم مبارزه با فساد و اشرافی گری، سوء استفاده از اموال و مناصب دولتی ،‌ویژه خواری و پدیده آقازادگی نشان دهنده عزم راسخ فرزندان واقعی امیر المومنین (ع ) در سده پانزدهم هجری قمری برای تحقق دولت کریمه اسلامی است. یاران و همراهان دولت نهم در ستاد امتداد مهر این واقعه رشک برانگیز را از عنایات خداوند سبحان می دانند و اینک در برابر عظمت آن قادر متعال سر به خاک سجده می سایند و شکر این نعمت الهی را بجای می آورند ،‌به این امید که مقبول درگاه حضرت حق افتد. 
ستاد یادشده در این بیانیه آورده است : همچنین از رهبر فرزانه انقلاب که با رهبری داهیانه خود در برابر سیل فتنه مقاومت کرده و برخورد پدرانه ایشان در لحظات سخت مشعل فروزان امید برای فرزندان عدالت طلبشان بوده است ،‌سپاسگزاری می نماید. مسوولان و اعضای ستاد امتداد مهر به نشانه تشکر از مردم شریف ایران و همه محرومین و مستضعفین که بی شک صاحبان اصلی این پیروزی بزرگ الهی هستند ،‌دست یکایک ایشان را صمیمانه و گرم می فشارند و رجای واثق دارند تا از عهده این منت بزرگ در قبال این ملت شریف و بزگوار برآید. 
در انتها از رییس جمهوری محبوبمان نیز به دلیل تحمل تمامی مصائب ،‌رنج ها ،‌تهمت ها ،‌و افتراها از سوی کسان و ناکسان انقلاب ،‌ سپاسگزاریم و بردباری و حلم روزافزون برای برافراشته نگاه داشتن درفش دادگری ملت ایران و تمامی مستضعفین جهان از سوی ایشان را از خداوند رحمان و رحیم خواستاریم.


دسته ها : مطالب جالب
شنبه بیست و سوم 3 1388
X