دسته
نظر سنجی
سایت های بیرجندی
لینکستان
لینکدونی
شرایط لینک
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 98980
تعداد نوشته ها : 224
تعداد نظرات : 89
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 یک مقام آگاه در مخابرات در گفت و گو با پانا:
  برای جلوگیری از شایعه سازی پیامک ها مختل شده است

  خبرگزاری پانا: دسترسی مشترکان به شبکه پیامک کشور بنا به دستور مسئولان امنیتی برای مقابله با شایعه سازان و برگزاری انتخابات سالم دچار اختلال شده است.  


به گزارش خبرنگار اقتصادی پانا،با وجود وعده مسئولان شرکت مخابرات مبنی بر آمادگی کامل برای جلوگیری از بروز هرگونه اختلال و یا قطعی در شبکه های ارسال و دریافت پیامک ،این شبکه ها از حدود 10 ساعت پیش از آغاز رای گیری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران با اختلال شدید مواجه شده است. 

این در حالی است که تلاشهای خبرنگاران در خصوص کشف دلایل بروز این اختلال ها از اپراتورهای ملی همراه اول ، تالیا و اپراتور ایرانی خارجی ایرانسل – MTN تا زمان مخابره این خبر نتیجه ای در بر نداشت.
 
یک مقام مسئول در این زمینه به خبرنگار پانا گفت: دسترسی مشترکان به شبکه پیامک اپراتورهای ملی کشور بنا به دستور مسئولان امنیتی برای جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در برگزاری سالم انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری دچار اختلال شده است. 

وی با بیان اینکه این سه شبکه از حدود ساعت 22 پنجشنبه شب بطور کامل برای هر سه اپراتور ملی با اختلال بسیار شدید همراه شده است ، خاطرنشان کرد:پیش بینی می شود این وضعیت تا چند ساعت پس از پایان کار اخذ رای ادامه داشته باشد.


دسته ها : اخبار
شنبه بیست و سوم 3 1388
X